ZUŠ HARMONIE

Místo, kde se setkává talent a umění.

Co se odehrálo v ZUŠ

Vážení rodiče, milí žáci, studenti, zde jsou informace k novému školnímu roku

Nový rozvrh hodin

Naše škola má nový rozvrh a s radostí vás přivítáme v novém školním roce!

Úspěch kytaristy Davida Lagy

Ocenění v ústředním kole letošní soutěže ZUŠ MŠMT ČR ve hře na kytaru!

Výstava na půdě

Žáci a absolventi výtvarného oboru Vás srdečně zvou na XXIII. výstavu na půdě.

Hudební mládí na Baltaci

Základní umělecká škola Harmonie Zlín Vás srdečně zve na XIV. koncert z cyklu Hudební mládí na Baltaci.

Chceš u nás studovat?

ZUŠ Harmonie Zlín, s.r.o.
B. Němcové 258
760 01 Zlín

E-mail: info@zus-harmonie.cz

Místo, kde se rodí úspěchy

Základní umělecká škola Harmonie je víc než jen místem, kde se děti učí hrát na hudební nástroje nebo malovat. Je to místo, kde se probouzí talent a plní sny. Pod vedením zkušených pedagogů se žáci postupně rozvíjejí a zdokonalují v tom, co je baví. Každá hodina strávená ve škole je krokem blíž k jejich úspěchům – ať už na pódiu, ve výstavní síni nebo jen pro vlastní potěšení.

Sponzoři a asociace

Zlín