ZUŠ HARMONIE

Místo, kde se setkává talent a umění.

Co se odehrálo v ZUŠ

Pozvánka na podzimní koncert

Základní umělecká škola HARMONIE vás srdečně zve na podmanivý koncert s názvem „Podzimní nálady“, který se uskuteční v úterý 22. října 2024 v 18:00 hodin v obřadní síni zlínské radnice. Přijďte si vychutnat hudební program inspirovaný kouzlem podzimního období

Přečíst
Pozvánka na recitál klarinetového tria „Tři lotři“

ZUŠ Harmonie Zlín vás srdečně zve na recitál klarinetového tria „Tři lotři“ a jejich hostů. Přijďte si vychutnat toto vystoupení, které se uskuteční v úterý 8. října 2024 v 18:00 hodin na zámku ve Zlíně. Těšíme se na vaši účast

Nový rozvrh hodin

Naše škola má nový rozvrh a s radostí vás přivítáme v novém školním roce!

Přečíst

Vážení rodiče, milí žáci, studenti, zde jsou informace k novému školnímu roku

Úspěch kytaristy Davida Lagy

Ocenění v ústředním kole letošní soutěže ZUŠ MŠMT ČR ve hře na kytaru!

Chceš u nás studovat?

ZUŠ Harmonie Zlín, s.r.o.
B. Němcové 258
760 01 Zlín

E-mail: info@zus-harmonie.cz

Místo, kde se rodí úspěchy

Základní umělecká škola Harmonie je víc než jen místem, kde se děti učí hrát na hudební nástroje nebo malovat. Je to místo, kde se probouzí talent a plní sny. Pod vedením zkušených pedagogů se žáci postupně rozvíjejí a zdokonalují v tom, co je baví. Každá hodina strávená ve škole je krokem blíž k jejich úspěchům – ať už na pódiu, ve výstavní síni nebo jen pro vlastní potěšení.

Sponzoři a asociace

Zlín