Vážení rodiče, milí žáci, studenti, zde jsou informace k novému školnímu roku

Nový rozvrh hodin

Naše škola má nový rozvrh a s radostí vás přivítáme v novém školním roce!

Úspěch kytaristy Davida Lagy

Ocenění v ústředním kole letošní soutěže ZUŠ MŠMT ČR ve hře na kytaru!

Výstava na půdě

Žáci a absolventi výtvarného oboru Vás srdečně zvou na XXIII. výstavu na půdě.

Úspěch výtvarného oboru v soutěži ZUŠ MŠMT

Gratulujeme výtvarnému oboru pod vedením Aleny Hankeové k postupu do ústředního kola soutěže ZUŠ MŠMT.

Týden otevřených dveří

20. – 24. 5. 2024 ve škole proběhne Týden otevřených dveří – přijďte se za námi podívat!

Hudební mládí na Baltaci

Základní umělecká škola Harmonie Zlín Vás srdečně zve na XIV. koncert z cyklu Hudební mládí na Baltaci.

Jarní koncert ve fotografiích

Náš každoroční Jarní koncert na zlínské radnici se opět nesl v duchu pestrosti a barevnosti.

Absolventský koncert 16.4.

Máme za sebou první koncert našich letošních absolventů.

Absolventský koncert 16.4.

Sešli jsme se spolu v sále zlínského zámku, abychom slavnostně uzavřeli další životní etapu našich žáků.

Krajské kolo soutěže ZUŠ MŠMT ve hře na kytaru

Gratulujeme našim kytaristům, kteří si z krajského kola soutěže ZUŠ pořádané MŠMT přivezli nádherná ocenění!

Krajské kolo soutěže ZUŠ MŠMT ve hře na housle

Naši nejmladší houslisté krásně reprezentovali naši školu v krajském kole soutěže ZUŠ v úterý 9.4.2024. Tobias Jan Bařinka získal 2. cenu a Mikuláš Filip 3. cenu.

Přečíst
Pozvánka na Jarní koncert 11.4.

Srdečně Vás zveme na Jarní koncert z cyklu „Představujeme mladé zlínské talenty“, který se bude konat ve čtvrtek 11.4. v 18:00 hodin na zlínské radnici.

Velikonoční prázdniny

V době velikonočních prázdnin ve čtvrtek 28.3. a ve státní svátky 29.3. a 1.4. nebude v ZUŠ probíhat výuka.

Přečíst
Představujeme mladé zlínské talenty – recitál 25.3.

Srdečně vás zveme na recitál zpěvačky Kláry Janíčkové a jejich hostů – Elen Zámorské (klavír), Jáchyma Baxy (klavír) a Davida Lagy (kytara). Zlínský zámek, 25.3. v 18:00 hodin.