Platba školného

Úplata za vzdělávání se platí pololetně převodem na účet 2500946336/2010, pod variabilním symbolem daným školou.
Platbu školného za 1. pololetí školního roku 2024/2025 je nutné uhradit do 15. 7. 2024.

Alena Frýdlová, ředitelka školy

Výše školného

Hudební obor

• Hudební obor – Přípravné studium 1600 Kč / pololetí
    • Hudební obor – Individuální výuka (1 žák v hodině) 2000 Kč / pololetí
      • Hudební obor – Skupinová výuka (2 žáci v hodině) 1600 Kč / pololetí

Výtvarný obor

• Výtvarný obor – Skupinová výuka 1600 Kč / pololetí

Platba půjčovného

Úplata za půjčení nástroje se platí pololetně převodem na účet 2500946336/2010, pod variabilním symbolem daným školou. Platbu půjčovného za 1. pololetí školního roku 2024/2025 je nutné uhradit do 15. 10. 2024.

Půjčovné 500 Kč / pololetí